www.slodkibar.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Wysłaliśmy niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności, aby zademonstrować jego silne zaangażowanie w ochronę prywatności. Ponadto wyrażamy zgodę na ujawnienie naszych informacji i praktyk oraz powiadamianie o:

- Jakie dane osobowe (lub dane osobowe osób trzecich) są zbierane od? przez naszą stronę internetową - Organizacja zbierająca informacje

- Jak informacje są używane

- Z kim informacje mogą być udostępniane

- Jakie są dostępne opcje dotyczące gromadzenia, używania i rozpowszechniania tych informacji
- Rodzaj procedur bezpieczeństwa stosowanych w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym użyciem lub zmianą informacji w ramach naszych stron kontrolnych

- Jak możesz poprawić wszelkie nieścisłości w informacjach

Podczas dokonywania zakupu prosimy o podanie informacji od użytkownika w naszym formularzu zamówienia. W tym miejscu użytkownik musi podać swoje dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres, informacje o wysyłce, numer karty kredytowej i datę ważności. Informacje te są wykorzystywane do celów rozliczeniowych i do wypełnienia zamówienia klientów. Jeśli mamy trudności z przetwarzaniem i zamówieniem, informacje te są również wykorzystywane do kontaktowania się z naszymi klientami.

Nasza baza danych witryn śledzi ruch na naszej stronie. Informacje te służą do zestawiania ogólnych statystyk i nie są rejestrowane na poziomie indywidualnym. Obejmuje to adresy IP (protokół internetowy), typ przeglądarki, ISP (dostawcę usług internetowych), strony odsyłające / wyjściowe, typ platformy, datę / godzinę i liczbę kliknięć do analizy trendów, administrowanie witryną, śledzenie ruchu użytkowników jest agregatem . Statystyki pomagają nam zdecydować, które produkty i usługi najlepiej służą naszym członkom i gościom.

Dlatego prywatność tych, którzy odwiedzają naszą witrynę, jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych w branży. Automatycznie gromadzimy dane od każdego, kto odwiedza naszą witrynę, podczas gdy inne informacje są uzyskiwane według uznania danej osoby. Naszym jedynym celem jest zwiększenie zadowolenia klientów indywidualnych tutaj na stronie Bezpieczeństwo

Podejmujemy wszelkie środki ostrożności w celu ochrony informacji o naszych użytkownikach. Gdy przesyłasz poufne informacje online, Twoje dane są chronione zarówno online, jak i offline.

Kiedy nasz formularz rejestracyjny prosi o podanie poufnych informacji, takich jak informacje o karcie kredytowej, informacje te są szyfrowane i chronione najnowszym oprogramowaniem szyfrującym Secure Socket Layers (SSL). Na bezpiecznej stronie, na przykład w formularzu zamówienia i podczas realizacji transakcji, ikona kłódki pojawia się w dolnej części przeglądarki. Jeśli nie jesteś na bezpiecznej stronie, nie pojawi się ikona blokady.

Podczas gdy używamy szyfrowania SSL w celu ochrony poufnych informacji (takich jak dane Twojej karty kredytowej) w Internecie, Robimy również wszystko, co w naszej mocy, aby chronić informacje o użytkownikach w trybie off-line. Wszystkie informacje o naszych użytkownikach, a nie tylko informacje wymienione powyżej są ograniczone w naszym biura. Tylko nasi pracownicy, którzy potrzebują informacji do wykonania określonej pracy, mają dostęp do niektórych informacji umożliwiających identyfikację osobistą jako adresu wysyłki do celów wysyłkowych. Wszyscy pracownicy są w pełni poinformowani o naszych praktykach w zakresie bezpieczeństwa i prywatności oraz są aktualizowani, gdy nowe zasady są dodawane lub poprawiane . Ponadto serwery, na których przechowujemy informacje umożliwiające identyfikację osób, są przechowywane w bezpiecznym środowisku z ograniczonym dostępem.

Powrót